E-Ticaret sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışveriş hizmetine ilişkin haklarınız Mesafeli Satış Sözleşmesi ile koruma altına alınmıştır.

 

ALICI, Ürünü teslim almadan kargo görevlisi önünde hasar kontrolu yapmak zorundadır. Ürün hasarlı ise teslim almayıp kargo görevlisine tutanak tutturmalıdır. Kargo Görevlisi gittikten sonra hasar tespit edilirse kargo şubesine gidilip tutanak tutturulmalıdır.
İade yapılacak ürün Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçilerek Antlaşmalı olduğumuz Kargo Firması ile gönderilmelidir. Aksi Takdirde gönderi ücreti Müşteri ye ait olacaktır.

Mobilya kategorisinde yer alan demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

 

Kullanıcı İade/Cayma Hakkını Kullanmadan Önce Mutlaka Müşteri Hizmetlerimizle İletişime Geçmelidir. TEL:0 541 372 02 60
Ürünü Antlaşmalı Kargo Firmamızla göndermelidir. Paketi yırtık, uygun ambalaj yapılmamış kargolar kabul edilmeyecektir. Antlaşma şartları yerine getirilmeyen Kargo Ücreti Tarafımızca Kabul Edilmeyecektir.
Fiyat ve görsellerden oluşacak tipografik hatalardan firmamız sorumlu değildir.
HASAR TUTANAĞI MEVCUT OLMAYAN ÜRÜNLERİN DEĞİŞİMİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Yeni Kargo Yasası Gereği Kargo Firmaları 30 KG üzeri ürünleri Kat Teslimi Yapmamaktadır.

 

İptal ve İade Şartları

Özel tasarım ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

Özel ölçü, kumaş ve renk değişikliği yapılan ürünlerin iadesi alınamamaktadır.

Kişiye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün iade alınamamaktadır.

İleri teslimat tarihli siparişlerde vazgeçme hakkı sipariş verilen tarihten itibaren 3 iş günüdür.

Yapısı gereği kişiye özel ürünler hijyen sebebi ile iadesi alınamamaktadır. (Yatak vb. ürünler)

Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen, kurulumunu yapılan ürünler iade alınamamaktadır. (Yatak odası takımı, masa vb.)

Orijinal paketiyle iade edilmeyen ürünlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Orjinal paketinin olmaması halinde, ürünün taşınırken zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmesini rica ederiz. (size geldiği sağlamlıkta)

Keyfi iade durumunda kargo ile teslim edilen ürün için kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir.

Ürün ölçüsünün eve uymaması durumunda iade alınamamaktadır. Lütfen ürünü satın almadan önce, ürün ölçülerine göre, apartmanınızda taşınabilir mi, odanıza sığar mı, kapıdan geçer mi gibi önemli kontrolleri sipariş vermeden önce dikkate almanızı rica ederiz.

Kargo ile gönderilen ürünlerde ürün teslimatında kargo oradayken mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı rica ederiz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Tutanaksız ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Değişim Şartları

Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde, ürün ücretsiz değişim yapılabilmektedir.

Ürününüzü teslim almayıp, değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir. Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulmaktadır.

Sipariş verdikten sonra ürün renginde değişlik yapma talebinizi sipariş verdiğiniz gün ya da en geç bir sonraki güne kadar işleme alabilmektedir. Sonrasında renk değişimi talebiniz olursa bir önceki kumaş masraf bedeli + yeni kumaş masraf bedeli müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi alınabilmektedir.

 

İade edilemeyecek ürünler:

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri

– Bozulabilir Gıda Ürünleri (Sebze, Meyve vb)
– Özel Tasarım  Ürünler.
-Kurulumu Yapılmış Mobilya Dekorasyon Ürünleri