Evinizin Mobilya İhtiyacı Sadeceonda!

Evinizi Yuvaya Dönüştürecek Her Şey

Sadeceonda.com, farklı tasarımlara sahip zengin ürün çeşidi ve özel tasarım ürünlerle evlerinize ayrıcalık katıyor. Beko ürünleriyle ilgili montaj dâhil her türlü hizmeti Türkiye’nin her yerine kargo masrafı olmadan ulaştıran sadeceonda.com, güvenilir, hızlı ve kolay alışverişin adresi.

Mobilya, Halı, Dekoratif Eşyalar, Yatak/Baza/Başlık

Yaşam alanları dekorasyonla dört duvardan oluşan bir yapı olmanın ötesinde anlam kazanır. Dekorasyon stili en çok mobilyalar ve halılarla kendini belli etmekte. Seçtiğiniz dekorasyon tarzını kusursuz şekilde yansıtacak oturma grupları, yatak odası, genç odaları, yemek odası takımları, mutfak mobilyaları, sehpa ve kitaplık gibi eşyalar hem estetik hem de yüksek kalite standartlarını karşılayacak nitelikte.

Mobilya Ürünleri öncelikli ihtiyaçlar göz önüne alınarak hazırlanmış düğün paketleri evlenecek veya yeni evlenmiş çiftlere ekonomik çözümler sunuyor.

Ev mobilyalarının yanı sıra, ofislerde kurumsal imajı destekleyecek ve verimli bir çalışma ortamı yaratacak mobilyalar ile bahçe ve balkonlara özel mobilya ürünlerini de sadeceonda.com’da bulabilirsiniz.

Dekorasyonun bir diğer önemli bileşeni kuşkusuz halılar. Özgün tasarımlara sahip modeller, içinde bulunmaktan keyif alınacak ortamlar oluşturuyor.

Kaliteli malzemede üretilmiş, şık tasarımlara sahip yatak, baza ve başlık çeşitleri yatak odanızın çehresini değiştirecek ve uyku kalitesini yükseltecek. Ayrıca kişiye özel üretim imkânıyla istenilen ölçülerde yatak üretimi de gerçekleştirilmektedir.

Şık ve farklı tasarımlarıyla ayna, çiçeklik, bench-bank takımları, ilgi çekici kanvas tabloları, fotoğraf çerçeveleri ise evinizin dekorasyonunu tamamlayacak.

Beyaz Eşya, Ev Gereçleri, Elektronik

Avrupa’nın bir numaralı beyaz eşya markası Beko’nun üstün teknik özelliklerle donatılmış ürünleri ileri teknolojiyi evlere taşıyor. Beko ürünleri çamaşır makinesinden davlumbaza ihtiyaç duyduğunuz her beyaz eşya için optimum alternatiflerden.

Aydınlatma ürünleri, çamaşır kurutmalık, banyo rafı, el aletleri, ütü masası, takım çantası gibi ev gereçleri deyim yerindeyse “iğneden ipliğe” evinizde hiçbir eksik bırakmayacak.

Elektronik kategorisinde ütü ve süpürge gibi elektrikli ev aletleri, ısıtma&soğutma ürünleri, televizyon, bilgisayar, ses görüntü sistemleri, yazarkasa POS, araç kameraları, bisiklet aksesuarları ve çok daha fazlası farklı ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunuyor.

Anne&Bebek

Bebeğiniz sizin en değerli varlığınız. Bebek odası takımları bebeğinizin odasında en az onun kadar sevimli dekorasyonlar oluşturacak. Beşik ve bebek koltuğu çeşitleri ise bebeğinize ihtiyaç duyduğu konforu sağlayacak. Yavrunuzun sağlığına sizin kadar özen gösteriyoruz. Ürünlerin hiçbirinde sağlığa zararlı materyaller kullanılmamıştır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Hayatınıza kendinize özel detaylarla renk katmaya ne dersiniz? Sadeceonda.com, üretim alanındaki Ar-Ge altyapısını kullanarak kişiye özel tasarımlar da sunuyor. Üzerinde kendi isminizin, sevdiklerinizin isimlerinin yer alabileceği, tamamen sizi yansıtan ürünleri kullanmaktan büyük keyif alacaksınız.

Bir cevap yazın